Gidai. Žinomų, dažnai pasitaikančių problemų sprendimo būdai susiję su pagalbos tarnybos veikimu.

Kaip prisijungti prie IT Pagalbos tarnybos informacinės sistemos

IT Pagalbos tarnyba

Prisijungti Jums aktualu, jeigu naudojatės Aplinkos apsaugos agentūros tvarkomomis valstybės informacinėmis sistemomis ar registrais: IS AIVIKS, ATVR, GPAIS, UETK, ALIS.

IT Pagalbos tarnyba priima Jūsų paklausimus dėl nurodytų informacinių sistemų IT sutrikimų, Jūsų pastebėtų incidentų, konsultuoja informacinių sistemų techninio naudojimo klausimais.

Taip pat prisijungti aktualu, jei bendradarbiaujate su Aplinkos apsaugos agentūra informacinių technologijų tvarkymo klausimais: esate IT įrangos ar paslaugų teikėjai pagal galiojančias su Aplinkos apsaugos agentūra sudarytas sutartis.

Jei niekada nerašėte mums IT aptarnavimui skirtu el. paštu pagalba@gamta.lt ar nebuvote prisijungę, rinkitės Sukurti paskyrą
Jei jau esate rašę mums dėl IT klausimų nurodytu el. paštu ar po to, kai sukuriate paskyrą (Sign up), Jūsų prisijungimo (Log in) duomenys yra šie: naudotojo vardas (username) - Jūsų el. paštas, slaptažodžiui gauti / atnaujinti pasinaudokite funkcija Pamiršote slaptažodį?
Prisijungę rasite užklausoms valdyti skirtas temas, informacija mus pasieks greičiau ir efektyviau, matysite savo teiktų užklausų, susirašinėjimo istoriją, galėsite rašyti komentarus - klausimus, vienoje vietoje matyti Jums pateiktus atsakymus.